light
Ottoman’s Life Deluxe I İstanbul’da yeni Lüks Otel & SPA
<
>

ANASAYFA

GELİN HAMAMI

Gelin Hamamı;
Türk kültürünü, en iyi yansıtan Türk hamamlarımız, modernleştirilmiş şekli ile Ottoman’s Life Deluxe Hotel by Qualia farkıyla, siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.
Osmanlıdan gelen bu gelenek sayesinde, hem gelinimize hem de misafirlerimize eğlence, dinginlik, düğün öncesi yorgunluğunuzu ve stresinizi atmanız için, son derece titizlik ve özveri ile hazırladığımız, gelin hamamı organizasyonlarımızda sizler ile birlikte olmanın vermiş olduğu mutluluğu ve heyecanı yaşamaktayız.

Mutluluğunuzun Ortağıyız;
Gelin Hamamını keyifli yaşamanız için, sizin adınıza her şeyi biz düşündük. Hamamlarımızı sizlere özel tasarlayıp, rüya gibi bir gelin hamamı yaşamanız için son derece  titizlik ile çalışıp organize ediyoruz. Hayallerinizde ki gelin hamamını, hizmet ve organizasyonun, en kaliteli haliyle size sunabilecek bir yerde gerçekleştirmeniz mümkün. İşte size bu hizmeti, Ottoman’s Life Deluxe Hotel by Qualia farkıyla bizler sunmaktayız. Hayallerinizin ötesinde olağan görselliği ile hem farklılığı hem de farklı hizmet seçeneklerimizle sizlere hitap ediyoruz. Gelin mutluluğunuzu birlikte paylaşıp, unutulmaz anılarınız için yanınızda olalım.

Anılarınızın Şahidiyiz;
Düğün öncesi aşamasında, yorgunluğunuzu ve stresinizi atabilmenin en güzel yolu gelin hamamımızdan yararlanmaktır. Düğününüzü, yenilenmiş bir cilt, dinlenip, düğün telaşı yorgunluğundan ve stresinden arınmış bir şekilde karşılamak istemez misiniz? Gelin hamamımızdan yararlanmanızın şimdi tam zamanı. Güzelliğinize sihirli dokunuşlarımızla, düğününüzü muhteşem geçirmenizi ve sevdiklerinizle unutulmayacak anılarınıza, gelecekte ki çocuklarınıza, anlatacağınız masallarınıza bizimle imza atmak istemezmisiniz? Gelin, bu masalı Ottoman’s life Deluxe Hotel by Qualia farkıyla birlikte yaşayalım.
Ottomans Life Deluxe Hotel by Qualia farkıyla, gelin adaylarımız ve onların değerli misafirleri için özel hazırlanmış gelin hamamı paketimizde;

Geline özel kese köpük bakımı,
Misafirlerinize masaj ve kese köpük hizmetlerinde özel indirimler,
Tüm ıslak zemin kullanımı,
Özel dinlenme alanı,
Sauna, buhar odası,
Hamam kiti (peştamal-havlu-terlik)
Leziz kurabiyelerimiz,
Sini eşliği ile taze kuruyemiş ve meyve,
Çay, kahve,
Osmanlı şerbeti,

Detoks sularımız ve ikramlarımız ile Geleneksel Türk misafir perverliğimizi, en iyi şekilde sizlere sunmaktayız.

Ottomans Life Deluxe Hotel by Qualia farkıyla, Kaliteli hizmet ve güler yüzlü ekibimiz ile unutulmayacak anlarınızı birlikte yaşayalım. Hafızalarınızda son derece güzel ve memnun hatırlanmak üzere siz değerli misafirlerimize verdiğimiz hizmetin mutluluğunu yaşamaktayız. Sizlerde bu mutluluğa dâhil olmak istemezmisiniz?

Mutluluğun adresi; Ottomans Life Deluxe Hotel by Qualia…
Bizim mutluluğumuz ise, siz değerli misafirlerimizin teşekkür ve memnuniyetleridir.
Mutluluk ve Sevgi ile Kalın…
OTTOMANS LİFE DELUXE HOTEL BY QUALİA

 

detaylar için tıklayın...2trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz.2182gelin-hamami2dugun-davet,gelin-hamami,2İSTANBUL • TÜRKİYEsub149FOTOĞRAF GALERİSİ
https://reservations.travelclick.com/108099?languageid=19