light
Ottoman’s Life Deluxe I İstanbul’da yeni Lüks Otel & SPA
<
>

ANASAYFA

DÜNYACA ÜNLÜ MASAJLAR

SICAK TAŞ MASAJI

Sıcak Taş masajı eski Kızılderili iyileştirme geleneğine dayanan iddialı bir masaj türüdür. Vücuttaki enerji noktaları üzerine sıcak volkanik taşlar yerleştirilerek gerçekleştirilen masaj teknikleri doku ve organlar arası madde alışverişini ve entegrasyonu artırır. Yumuşak dokunuşlardan oluşan bu masaj zihinsel odaklanmayı da teşvik eder.
 

LOMİ LOMİ NUİ

Havaii tapınak masajlarının kraliçesi, eski Havaii  kültürünün ruhani bir parçasıdır. Terapistin el, dirsek ve alt kolunu mükemmel bir ahenk içerisinde kullandığı bu ritüelde derin bir rahatlama hissi uyanır. Sevgi dolu, insanı sarmalayan bu dokunuşlar, hoş kokulu ılık vücut yağları ve Havaii müziği eşliğinde kendinizi emin ellerde hissettirir.

 

GELENEKSEL BALİ MASAJI

Endonezya’nın Bali bölgesine özgü bu muhteşem masaj tekniği, parmak baskıları, germe hareketleri ve yumuşak vuruşlar yoluyla dolaşımı artırarak hücrelerin etkin bir şekilde beslenmesine yardımcı olur. Özel yağların da katkısıyla cilt nemlendirilir, kaslarda oluşan gerginlik giderilir ve vücudun enerji seviyesi yükseltilerek derin bir dinlenme sağlanmış olur.
 

İSVEÇ / KLASİK MASAJ

Kasların ve iskelet sisteminin ihtiyacına göre şekillendirilen ideal bir tüm vücut masajıdır. Hafif ya da derin dokunuşlarla kan dolaşımı hızlandırılır, kaslara esneklik kazandırılır ve dolaşım tetiklenerek hücreler oksijen ve besinlerle buluşturulur. Düzenli yapılması durumunda gençliğin korunmasına yardımcı olan masajlardan biridir.

 

DİNLENDİRİCİ AROMA  MASAJI

Zengin aroma yağları  ile cildi tazeleyen, yumuşak dokunuşlarıyla ruhunuzu şımartan ve iç huzurunuzu artıran eşsiz bir teknik!
 

TAİ MANUEL MASAJI

Thai masajı, Uzakdoğu felsefesi ve ilmi ışığında insan sağlığını hem zihinsel hem de bedensel yönden iyileştirmeyi amaç edinen bir uygulamadır. Teknik olarak; vücuttaki enerji akış dengesini sağlamak için enerji kanalları üzerinde bulunan noktalara baskı ve eklem esnekliği ve gücünü artırmak için pasif yoga hareketlerini kapsamaktadır. Thai masajı misafire rahat bir kostüm giydirilerek yer minderi üzerinde yapılan spesifik sert masajlardan biridir.
 

AYAK REFLEKSOLOJİ MASAJI

Özel bir masaj tekniği ile uygulanan yoğun ayak masajıdır. Ayaklardaki refleks noktaları yoluyla tüm vücuda ve organlara ulaşılır. Enerji blokajları çözülür, aktive edilir ve vücudun kendi kendini iyileştirme sürecine katkı sağlanır.

 

BALİ MANDARA MASAJI

Adını Bali destanlarındaki sonsuz gençlik saçan Mandara Dağından alan Mandara Masajı iki terapistin birbirleriyle uyumlu olarak geleneksel Bali masaj tekniklerini uygulamasıyla gerçekleştirilir.

 

DERİN DOKU MASAJI

Kronik sırt ağrıları, duruş bozuklukları ve yoğun stres gibi problemlerin doğal tedavisinde uzmanların da tavsiye ettiği yoğun baskılı bir masajdır. Kasların ve iskelet sisteminin iyileştirilmesini amaçlar!
 

SIRT MASAJI

Sırt bölgesindeki kronik ağrı ve sorunları iyileştirmeyi hedefleyen bu masaj vakit olarak da kısıtlı misafirlerimiz için tasarlanmıştır.
 

 

detaylar için tıklayın...2trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz.2169dunyaca-unlu-masajlar2spa-fitness,dunyaca-unlu-masajlar,2İSTANBUL • TÜRKİYEsub148FOTOĞRAF GALERİSİ
https://reservations.travelclick.com/108099?languageid=19