light
Ottoman’s Life Deluxe I İstanbul’da yeni Lüks Otel & SPA
<
>

ANASAYFA

ŞIMARTICI HAMAM BAKIMLARI

SULTAN HAMAM RİTÜELİ

Türk hamam geleneği, Anadolu’nun  kültür ve  sanatının Hamam ritüeline yansıtıldığı derinlemesine dinlenme ve yenilenme sağlayan eşsiz vücut bakımlarından biridir. Egzotik aromaların, müziğin, vücudunuza yayılan sıcak köpüğün, ve terapistin rahatlatıcı dokunuşlarıyla kendinizi geçmişte yaşayan sultanlar gibi hissedeceksiniz !

Keseleme ~ Köpük Masajı ~ Kabak Kesesi ile Cila ~ Aromatik Baş ve Boyun Masajı
 

VIP HAMAM BAKIMI

Deniz minarelleri ve antioksidanlar açısından zengin vücut peeling’i ile cilt temizlenir ve nemlendirilir. Ardından uygulanan kil maskesi ile vücut toksinlerden arındırılır. Kil maskesinin mucizevi bileşenleri misafirimizin gözeneklerine nüfuz ederken yapılan aromatik baş ve boyun masajı zihinsel ve ruhsal şifalar sunar.

Aromatik Vücut Peeling’i ~ Köpük Masajı ~ Mineral Kil Maskesi ~ Aromatik Baş ve Boyun Masajı
 

HARMONİ HAMAM BAKIMI

Cildin keseleme yöntemi ile ölü hücrelerden arındırılması ve köpük masajı ile gözeneklerin temizlenmesini amaçlayan bu bakım tamamen doğal yağlarla uyguladığımız masajlara mükemmel bir başlangıç sağlar.

Keseleme ~ Köpük Masajı ~ Kabak Kesesi ile Cila
 

detaylar için tıklayın...2trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz.2168simartici-hamam-bakimlari2spa-fitness,simartici-hamam-bakimlari,2İSTANBUL • TÜRKİYEsub148FOTOĞRAF GALERİSİ
https://reservations.travelclick.com/108099?languageid=19